Zarejestruj się
Love Animals portal dla kochających zwierzaki.
Sponsorowane

Kuchnia azjatycka

Każdego roku w Azji zjadanych jest około 4 miliony kotów oraz 13-16.000 psów. Niektórzy azjaci wierzą że jedzenie mięsa tych czworonogów podnosi ich atrakcyjność seksualną oraz potencję. Jedzenie kotów oraz psów jest udokumentowane historycznie,istnieją skrypty pochodzące z  pierwszych cywilizacji chińskich, z których naukowcy dowiedzieli się o  hodowlach psów i kotów w celach żywnościowych. Osobiście uwielbiam kuchnię azjatycką, ale mruczka w pomarańczach anie burka na słodko nie spróbuję. Pozostanę przy kaczce i wieprzowinie po chińsku.

250 razy dziennie

Na każdego człowieka na świecie przypada około milion mrówek. Typowa robotnica zasypia 250 razy na dobę na około ponad minutę, co oznacza, że odpoczywa około 2 godzin i 48 minut

Trzy kolory

Motyle posiadaja dwoje oczu, każde znich składa się z tysięcy soczewek, potrafią ogarnąć całe 360 stopni. Motylki najlepiej rozróżniają odcienie kolorów czerwonego, żółtego oraz niebieskiego.

Dentysta nie potrzebny

Ponieważ zęby bobra nieustatnie rosną, muszą one ciągle gryźć aby utrzymać je w przyzwoitej długości. Dzięki wyjątkowo silnym siekaczom bobry potrafią ściąć bardzo grube drzewa, o średnicy nawet do 1 m

Menopauza

Słonie mogą wyczuć wodę z odległości około 4,5 km. Są one również jednymi z trzech gatunków ssaków które przechodzą menopauzę - pozostałe dwa to delfiny z gatunku grindwal krótkopłetwy oraz żeńska część ludzkości.

Na pewno odrośnie

Jeżeli ślimak straci czułek w trudnych warunkach to potrafi je zrekonstruować, odrosnie mu drugie ale prośba do Was nie próbujcie tego w domu.

Odezwij się a powiem kim jesteś

Aby odróżnić samca od samicy żółwia wystarczy ich dokładnie wysłuchać. Samiec chrząka, a samica syczy. U ludzi też się czasem sprawdza.

Skąd się biorą lasy?

Odpowiedż jest prosta sadzą je wiewiórki. Miliony drzew wyrosło z nasion, które zostały zakopane przez te futrzaki i nigdy nie odnalezione.

Śpiew

Wieloryb długopłetwiec zwany też humbakiem potrafi wydobyć z siebie najgłosniejszy dzwięk spośród wszystkich żyjących stworzeń. A ja  myślałam że najgłośniejszy dzwięk pochodził od dwulatka,który siedział obok mnie w pociągu relacji Dąbrowa Górnicza-Świętochłowice.

Linie papilarne

Odcisk psiego nosa jest unikalny jak odcisk lini papilarncyh, można czworonoga po odcisku nosa zidentyfikować. Teraz każdy pies sie zastanowi dwa razy zanim przykleii swój nos do szyby przed sklepem wędliniarskim.

Z prędkością światła

Najwolniejszą rybą w całym oceanie jest konik morski, porusza sie z prędkością 0,01 m/godz.

Made in Gemany

W przeciwieństwie do ogólno przyjętego przekonania o francuskich pudlach, psy te pochodzą z niemiec.By Sklepy www magento Warszawa | cypis.net