Zarejestruj się
Love Animals portal dla kochających zwierzaki.
Sponsorowane

Dentysta nie potrzebny

Ponieważ zęby bobra nieustatnie rosną, muszą one ciągle gryźć aby utrzymać je w przyzwoitej długości. Dzięki wyjątkowo silnym siekaczom bobry potrafią ściąć bardzo grube drzewa, o średnicy nawet do 1 m

Na pewno odrośnie

Jeżeli ślimak straci czułek w trudnych warunkach to potrafi je zrekonstruować, odrosnie mu drugie ale prośba do Was nie próbujcie tego w domu.

Odezwij się a powiem kim jesteś

Aby odróżnić samca od samicy żółwia wystarczy ich dokładnie wysłuchać. Samiec chrząka, a samica syczy. U ludzi też się czasem sprawdza.

Made in Gemany

W przeciwieństwie do ogólno przyjętego przekonania o francuskich pudlach, psy te pochodzą z niemiec.

Do tyłu też

Koliber to jedyny ptak na świecie który potrafi fruwać do tyłu, jego sktrzydła trzepoczą z prędkością do 80 uderzeń na sekundę.

Na swojską nutę

Muchy nie zaprzątają sobie głowy rozwijaniem talentu muzycznego podczas swojego życia (14 dni), nucą zawsze w tonacji F. Może udało by się od nich nastroić fortepian?

Kuchnia azjatycka

Każdego roku w Azji zjadanych jest około 4 miliony kotów oraz 13-16.000 psów. Niektórzy azjaci wierzą że jedzenie mięsa tych czworonogów podnosi ich atrakcyjność seksualną oraz potencję. Jedzenie kotów oraz psów jest udokumentowane historycznie,istnieją skrypty pochodzące z  pierwszych cywilizacji chińskich, z których naukowcy dowiedzieli się o  hodowlach psów i kotów w celach żywnościowych. Osobiście uwielbiam kuchnię azjatycką, ale mruczka w pomarańczach anie burka na słodko nie spróbuję. Pozostanę przy kaczce i wieprzowinie po chińsku.

Monogamiści

Południowoamerykańskie małpy Titi są rzadkością wśród naczelnych, ponieważ są monogamiczne. Łączą się w pary na całe życie i czują się nieswojo gdy się je rozdzieli. Okazują sobie uczucia pozostając blisko, potrafią uwodzić , przeplatają swoje ogony, trzymając się za ręce, przytulają się. Niektórzy z Nas mogliby skorzystać podglądając życie Titi, zwłaszcza te splecione ogony ech.

250 razy dziennie

Na każdego człowieka na świecie przypada około milion mrówek. Typowa robotnica zasypia 250 razy na dobę na około ponad minutę, co oznacza, że odpoczywa około 2 godzin i 48 minut

Trzy kolory

Motyle posiadaja dwoje oczu, każde znich składa się z tysięcy soczewek, potrafią ogarnąć całe 360 stopni. Motylki najlepiej rozróżniają odcienie kolorów czerwonego, żółtego oraz niebieskiego.

Menopauza

Słonie mogą wyczuć wodę z odległości około 4,5 km. Są one również jednymi z trzech gatunków ssaków które przechodzą menopauzę - pozostałe dwa to delfiny z gatunku grindwal krótkopłetwy oraz żeńska część ludzkości.

Skąd się biorą lasy?

Odpowiedż jest prosta sadzą je wiewiórki. Miliony drzew wyrosło z nasion, które zostały zakopane przez te futrzaki i nigdy nie odnalezione.By Sklepy www magento Warszawa | cypis.net