Zarejestruj się
Love Animals portal dla kochających zwierzaki.
Do you own this Business? Claiming it is quick and easy! Claim »
Statystyki
169 Obejrzeń
Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 13 Październik 2014 9:30pm
Publikujący
» Koty - O
Occicat
Mimo tego, że nazywają go domowym ocelotem, nawet w 1% nim nie jest. Occicat jest w przeciwieństwie od Savannaha całkowicie domowym kotem. Cechuje się jedynie dzikim, cętkowanym ubarwieniem przypominającym ocelota. Pochodzenie: Początek rasie nadał kot właśnie o imieniu Tango. Urodził się w prywatnym domu i był synem nierasowej kotki w 1964 roku. Spodobał się tak właścicielom, że postanowili spróbować utrzymać cętkowane futro. Następny mały ocelot dostał imię Occicat
Październik 20 @ 8:49pm

Occicat

  • 1 Nowe Artykuły 
Mimo tego, że nazywają go domowym ocelotem, nawet w 1% nim nie jest. Occicat jest w przeciwieństwie od Savannaha całkowicie domowym kotem. Cechuje się jedynie dzikim, cętkowanym ubarwieniem przypominającym ocelota.

Pochodzenie: Początek rasie nadał kot właśnie o imieniu Tango. Urodził się w prywatnym domu i był synem nierasowej kotki w 1964 roku. Spodobał się tak właścicielom, że postanowili spróbować utrzymać cętkowane futro. Następny mały ocelot dostał imię Occicat. Od tamtej pory rozpoczęła się 1. na świecie hodowla kota, kota który miał wyglądać jak dziki przedstawiciel swojego gatunku.

Wygląd: Dość masywny i długonogi, jest silnym i zwinnym kotem. Jest średnim kotem i dosłownie jest małą kopią Ocelota. Koty z rodowodem powinny mieć wyraźne cętki, 5 ciemnych pierścieni na ogonie i wyraźne M na głowie.

Charakter: Lubi się bawić i uczyć. potrafi też aportować. Po zabawie lubi być wygłaskany i wypieszczony. Powstał na drodze krzyżowaniu różnych raz, dlatego ma w sobie cechy każdej z ras. Jedną z cech dominujących jest złe znoszenie samotności i ciągła chęć przebywania z opiekunem. Co czyni go kotem dla domatorów. Oddany i wesoły poprawi humor każdemu smutasowi.

Pielęgnacja i zdrowie: Nie posiada wrodzonych wad. Jest tak samo odporny jak i piękny. Bardzo szybko uczy się korzystania z kuwety. Wymaga jedynie standardowego czesania futra.

KomentarzeBy Sklepy www magento Warszawa | cypis.net